T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
BURSA / İZNİK - Eşrefzade Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Haberler

Ock

Eşrefzade Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olarak dergimizin Ocak sayısı yayınlandı. Dergimizde okulumuz ile ilgili haberler, kültür, sanat ve genel konulardan oluşan haberler yer almakta. 

Ock

Ock

Milli Eğitim Bakanlığı ile Milli Savunma Bakanlığı arasında Milli Savunma Üniversitesi´nin tanıtımına dair imzalanan iş birliği protokolü kapsamında 09.01.2018 günü okulumuzda tanıtım çalışması yapıldı. 

 

Ock

Eşrefzade Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Bilişim Teknolojileri Alanı öğrencileri, Alan Şefi Halil DÖNMEZ yönetiminde "Mobil Kılavuz Takipçisi" geliştirme çalışmalarına devam ediyor. 

Ara

Ara

Ara

"Kütüphaneler Kitapsız Çocuklar Yarınsız Olmasın" anlayışıyla başlattığımız kitap toplama kampanyası amacına ulaşmıştır. Öğrencilerimize kitap sevgisi aşılamak, yardımlaşmanın önemini kavratmak amacıyla düzenlediğimiz bu projeye okulumuz değerli öğretmenleri ve öğrencileri tarafından tam destek verilmiştir. 

Ara

Eşrefzade Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olarak ilk okul dergimiz yayınlandı. Dergimizde okulumuz ile ilgili haberler, kültür, sanat ve genel konulardan oluşan haberler yer almakta. 

Ara

Değerler eğitimi kapsamında okulumuz öğrencilerine eğitim verildi. 12. sınıf öğrencilerine 11.12.2017, 11. sınıf öğrencilerine 12.12.2017, 10. sınıf öğrencilerine 13.12.2017, 9. sınıf öğrencilerine 14.12.2017 tarihinde eğitim verildi.

Ara

Eşrefzade Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 24 Kasım öğretmenler günü yemeği İznik Belediye Başkanı Sayın Osman SARGIN ve okul aile birliği üyelerimizin katılımıyla gerçekleştirildi.

Ara

Eşrefzade Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi "24 Kasım Öğretmenler Günü" programı okulumuz Türk Diliğ ve Edebiyatı öğretmenleri ve öğrencileri tarafından hazırlanmış olup tüm öğretmen ve öğrencilerimizin katılımıyla gerçekleştirimlmiştir.

 

Ara

Eşrefzade Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenleri tarafından düzenlenmiş olan 10 Kasım "Atatürk´ü Anma" adlı ilçe programı çok beğeni topladı Atamızı saygıyla anar, emeği geçen tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederiz. 

Kas

Eşrefzade Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Bilişim Teknolojileri Alanı öğretmenleri ve öğrencileri tarafından düzenlenmiş olan "29 Ekim Cumhuriyet Bayramı" programımız öğretmen ve öğrencileriminin katılımıyla büyük bir coşkuyla kutlandı.

Nis

14.04.2017 Tarihinde Bilişim Teknolojileri Alanı 39 öğrenci 3 Alan Öğretmeni 1 Md. Yrd. İle 43 kişiyle İstanbul’a  Teknik Şehir Gezisi düzenlenmiştir. 

Mrt

12 Mart İstiklal Marşı´nın kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü dolayısıyla Okulumuzun konferans salonunda tören düzenlendi.